نمایندگی تعمیرات هود فوتیل FOTILE | عیب یابی هود فوتیل در محل کار یا منزل

شرکت خدمات طلایی زینو اطلس تنها نماینده مجاز خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات شرکت فوتیل FOTILE در ایران ، مفتخر است  در راستای تکریم شما مشتری گرامی به صورت 24 ساعته در کنار شما مشتریان وفادار خود خدمت رسانی نماید.

نحوه تماس با نمایندگی مجاز تعمیر هود فوتیل در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر هود فوتیل در تهران به شرح زیر می باشد:

  1. در قدم اول با استفاده از شماره های مندرج در انتهای مقاله با نزدیکترین شعبه نمایندگی مجاز تعمیر هود فوتیل تماس بگیرید.
  2. همچنین می توانید از طریق سایت نیز اقدام به ثبت درخواست خود کنید.
  3. بعد از تماس با مجموعه خدمات طلایی زینو اطلس کد اشتراک و نام تکنسین برای شما پیامک می شود.
  4. تعمیرکار در کمتر از یک ساعت در منزل شما حضور یافته و خدمات خود را ارائه خواهد نمود.
  5. در نهایت برگه گارانتی را دریافت نموده و همچنین در نظر سنجی صورت گرفته به تعمیرکار امتیاز دهید.

 

 

نمایندگی تعمیرات هود فوتیل در تهران

هر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی یکسری خدمات و مزایا دارد که دلیل مراجعه افراد به آنها می شود. در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم تا بدانید یک مرکز نعمیر و عیب یابی هود فوتیل باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا توسط مشتری مورد پسند قرار گیرد.

نمایندگی تعمیر هود فوتیل در تهران در انتخاب تکنسین های خود نهایت حساسیت را به خرج داده و آن ها را از میان افرادی دانش آموخته و خلاق انتخاب کرده است و برای آنها دوره های آموزشی فشرده ای در نظر گرفته است تا با روش های تعمیر و همچنین قطعات هود بیشتر آشنا شده و تجربه ی کافی را برای کار در این مرکز به دست آورند.

 

تعمیر هود فوتیل FOTILE در محل کار یا منزل

در صورتی که با نمایندگی تعمیرات هود فوتیل در تهران جهت تعمیر دستگاه معیوب خود تماس برقرار کنید، نیازی نیست که دستگاه هود معیوب را به محل این نمایندگی انتقال دهید. این مرکز مشکل حمل دستگاه های معیوب را برای همیشه حل کرده و با اعزام تکنسین های خود به محل مشتری را از انتقال دستگاه به مرکز بی نیاز می سازد. ارائه خدمات تعمیر هود فوتیل در محل هم موجب رفاه حال متقاضی شده و هم موجب کاهش هزینه های تعمیر شده است

 

خدمات پس از فروش و نمایندگی مجاز محصولات فوتیل FOTILE در ایران در انحصار شرکت خدمات طلایی زینو اطلس میباشد و هیچ شرکت و نمایندگی دیگری در تهران مجاز به ارایه خدمات به محصولات فوتیل FOTILE در تهران نمیباشد.

 

فروش قطعات و لوازم یدکی هود فوتیل FOTILE _ فیلتر هود فوتیل FOTILE _ نمایندگی مرکزی و تعمیرگاه مجاز هود آشپزخانه فوتیل FOTILE 

 

آیا برای تعمیر هود فوتیل FOTILE از قطعات اصلی استفاده میگردد؟

این مجموعه وارد کننده مستقیم قطعات هود آشپزخانه فوتیل FOTILE در ایران میباشد و تمامی قطعات اصلی و دارای ضمانت نامه یکساله شرکت خدمات طلایی زینو اطلس میباشد.

لازم به توضیح است این مجموعه از فروش قطعات به غیر از نمایندگان رسمی خود در شهرستانها از ارایه دادن قطعات به افراد متفرقه و سرویسکاران غیر مجاز معذور است با نگاهی ساده متوجه خواهید شد که قطعات مورد استفاده توسط بعضی از شرکتهای فیک دست دوم و یا تعمیری بوده و هزینه های گزافی را بابت این قطعات استوک از مشتریان دریافت مینمایند.

 

هزینه تعمیرات هود فوتیل FOTILE چقدر است ؟

تمامی هزینه تعمیرات هود فوتیل FOTILE مطابق با تعرفه شرکت و بر اساس قیمت قطعات مصرفی تعیین میگردد.

این مجموعه با هزینه های بسیار مناسب خود در راستای تعمیرات و خدمات پس از فروش و استفاده از قطعات اورجینال و اصلی بالاترین میزان رضایت مندی مشتریان را در طی 10سال پیاپی دریافت نموده است.

شما مشتری گرامی میتوانید با یک تماس کوتاه از قیمت و تعرفه خدمات و تعمیرات محصولات فوتیل FOTILE مطلع و قیمتها را با آگهی دهندگان غیر مجاز در فضای مجازی مقایسه کنید.

 

 

 

 

نظر 0

پیام بگذارید