نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE در تهران | نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE در شهر تهران

شرکت زینو سرویس ، تنها نمایندگی رسمی و مجاز تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز فورس FORCE در تهران میباشد این مجموعه هیچ نمایندگی و یا دفتر خدمات و تعمیرات دیگری در شهر تهران با هیچ نام و عنوان دیگر ندارد . شما مشتری گرامی جهت ارتباط با واحد امور مشتریان و تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE در تهران با شماره تلفن : 26326554 با ما در ارتباط باشید و درخواست تعمیرات خود را توسط کارشناسان ما رد شرکت ثبت نمایید .

شرکت زینو سرویس

نمایندگی رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز فورس FORCE در تهران

تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE در تهران

مشتری گرامی جهت ارتباط با امور مشتریان و تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE در تهران میبایست در ایام هفته و ساعات اداری با شماره های 26326554 _ 26320175 _ 77456283 _ 76781260 _ 76782775 و به صورت تمام وقت و ایام تعطیلات رسمی با شماره های 26326554 _ 09121968200 با ما در تماس باشید .

آیا در تعمیرات اجاق گاز فورس FORCE از قطعات اصلی و فابریک استفاده میشود ؟

شرکت زینو سرویس ، نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز و محصولات شرکت فورس در تهران میباشد . این مجموعه با دپوی کامل قطعات و لوازم یدکی انواع اجاق گاز فورس FORCE میتواند در کوتاهترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و فابریک اجاق گاز فورس بهترین خدمات و تعمیرات را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد نمود .

قطعات اجاق گاز فورس FORCE را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید قطعات و لوازم یدکی اجاق گاز فورس FORCE میتوانید در ساعات اداری با نشانی درج شده در وبسایت مراجعه و نسبت به خرید قطعات مورد نیاز اجاق گاز خود اقدام نمایید .

قطعات اجاق گاز فورس FORCE شامل : شیشه اجاق گاز ، ترموکوپل گاز فورس ، شیر گاز فورس ، شیشه و استیل اجاق گاز فورس ، فندک اجاق گاز فورس ، سرشعله گاز فورس ، چدن گاز فورس

نظر 0

پیام بگذارید